John WayneI

Marion Robert Morrison

8,0
7 590 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Wayne

Niekwestionowanym królem tego gatunku jest Clint Eastwood!

użytkownik usunięty
tomasz_user

Też dobry, ale Wayne trochę lepszy i to on jest królem westernu

A dla mnie królem westernu jest James Stewart, ale Wayne, Eastwood, czy Fonda też są niesamowici.

użytkownik usunięty
frycek49

Obok tej czwórki jeszcze Charles Bronson jest świetny.

niech będzie, że Eastwood jest królem, a Wayne - bogiem westernu.
myślę, że tak jest sprawiedliwie.

Mudshark

Wayne jest nikim. Grał same nudne role.

użytkownik usunięty
B_janek

Nikim to ty jesteś, a na prawdziwym kinie się wcale nie znasz

Ty tym bardziej.

użytkownik usunięty
B_janek

Wymyśl coś swojego nie powtarzaj.

Po kim powtarzam?

użytkownik usunięty
B_janek

Po mnie, jesteś żałosny ta twoja propaganda świadczy o twoim poziomie dzieciaku.

Jaka znowu, do kruwy, propaganda?! Wiesz, co to znaczy? NIe? To się nie odzywaj. Kończę z tobą tą bezcelową dyskusję, szkoda mojego życia. Dodam twoje posty tylko do najśmieszniejszych filmowych cytatów.

PS> Na przyszłość - naucz się trochę pokory.

B_janek

K&urwy

użytkownik usunięty
B_janek

haha to kończ bo brak ci argumentów i tylko se wstyd przynosisz, no inie znasz się na westernie.

Śmieszysz mnie, dlatego kończę. Wolę cię zjechać na prywatnej wiadomości i na twoim blogu ,a nie zaśmiecać forum, bo nawet nie jesteś tego wart.

użytkownik usunięty
B_janek

morda trolu

użytkownik usunięty

Nie ma się co kłócić zarówno Wayne i Eastwood to postacie wybitne.

użytkownik usunięty

racja

Odpuść mu, widzisz, że gówno chce się wybić. Nie ma co z takimi dyskutować :)

użytkownik usunięty
brk91

Jak się prezentuje taki beznadziejny poziom to nie ma co dyskutować.

B_janek

Nie uważam, że role Wayne'a w Rzece Czerwonej, Spokojny człowiek, Pittsburgh, Morski pościg, Alamo, Złoto Alaski, McLintock!, El Dorado, Wóz pancerny, Wielki Jake, Prawdziwe męstwo, McQ czy Rewolwerowiec były nudne. Mógłbym tu dorzucić jeszcze z 30 filmów, póki co nie widzę powodu by to robić. Prawda jest taka, że wiele filmów zaczyna się i kończy właśnie na nim, utarło się przekonanie, że to aktor jednej i tej samej roli, ale do cholery mówimy o człowieku, który z powodzeniem grał szeryfa, bandytę, kawalerzystę, żołnierza piechoty w czasach IIWŚ, wojny w Wietnamie, pilota, marynarza, detektywa, byłego boksera, przedsiębiorcę, poszukiwacza złota, ranczera, a nawet Czyngis - Chana! Każda miała inne założenia, okoliczności i inne wymagania. Niektóre były cholernie trudne, a on radził sobie praktycznie z każdą.
Wayne to instytucja, symbol, swojego czasu dorobił się takiego statusu, że na początku filmu było: "John Wayne w filmie", następne ujęcie to tytuł i później reszta obsady, potraktowana jako tło dla króla. Czegoś takiego nie można osiągnąć, będąc "nikim". Nawet w USA.

użytkownik usunięty
Alternative

Takich aktorów jak on teraz brakuje w USA i na całym świecie.

Takich aktorów jest na pęczki. Dziś brakuje aktorów prawdziwie wybitnych, a nie klasy b...

użytkownik usunięty
B_janek

Oczywiście że brakuje wybitnych aktorów, takich jaki był Wayne, to jest pierwsza klasa!

B_janek

Wypierdalaj buraku bo pojęcia o westernie masz żadne

B_janek

Twoim zdaniem Justin Biber jest lepszy

użytkownik usunięty

Charles Bronson lepie się spisuje w filmach wojennych typu Parszywa dwunastka czy Wielka ucieczka...

Bronson idealnie pasuje do roli "quiet mana" w westernie Leone a poza tym dobry był jeszcze w "Ciężkich Czasach", oglądałeś?

użytkownik usunięty
Thief_

Świetny był też w kilku westernach z początku lat 70 np. Konie Valdeza, Ziemia chato, Samuraj i kowboje,
Przelęcz złamanych serc

tomasz_user

Królem był John Ford.

NickError

brawo.

tomasz_user

nie powiedział bym

Kileeer

Clint Eastwood to król westernu i koniec kropka. Idźcie kłócić się gdzie indziej. Najlepiej do piaskownicy.

użytkownik usunięty
tomasz_user

Skąd wiesz że tam jest fajnie ? Pewnie tam byłeś.
Jakbyś intruzie nie zauważył tu nikt się nie kłóci , prawie wszyscy są zgodni : Królem westernu jest John Wayne

tomasz_user

Clint Eastwood to filmy sensacyjne

Kileeer

to ciekawe jakim cudem widziałem go w aż 8 westernach skoro gra w samych filmach sensacyjnych ?

smiczolek każdy kiedyś był to chyba że Ty bawiłeś się w błotku ? a ciekawe co nazwiesz taką wymianę zdań hipokryto, która prowadziłeś z B_jankiem ?

użytkownik usunięty
tomasz_user

Tego gościa nie biorę na poważnie bałwanie, prowadziłem z nim już kilka rozmów i wywnioskowałem że ma coś pod czapką

tomasz_user

wiesz co to hipokryzja tak dlatego jest znany z brudnego harrego a nie z westernów

Kileeer

to ty piszesz do 1 czy 2 osób bo trudno cię zrozumieć

użytkownik usunięty
Kileeer

kto ?

ja wiesz. ty

użytkownik usunięty
Kileeer

Wtedy pisałem do tomasz_user. Nie wiem o co ci chodzi

o nic już

tomasz_user

Clint Eastwood to jedno wielkie drewno aktorskie. John Wayne zawsze był i będzie królem westernu

CordellWalker

@Walker

Jesteś najbardziej żałosną osobą obecnie na tym portalu. A więc do budy!

@Kileeer

"Twoim zdaniem Justin Biber jest lepszy"

Skąd wywnioskowałeś to błędne stwierdzenie?

użytkownik usunięty
B_janek

Naprawdę ?
Zawsze uważałeś że to ja jestem najbardziej żałosny , coś z tobą nie tak.

B_janek to przykład osoby która dała się omamić naiwnym filmom Leone dla 6 latków, ale najgorsze jest to że nie potrafi
uszanować że ktoś ma inne zdanie , inny gust filmowy itp.

Ty naprawde jesteś nienormalny i nie wchodź więcej na filmweb, przez takich jak ty ten portal jest zaśmiecony

Napisałem do Łolkera "żałosną obecnie", jełopie. Ale jak nie umiesz czytać, polecam pierwszą klasę szkoły podstawowej.

"B_janek to przykład osoby która dała się omamić naiwnym filmom Leone dla 6 latków, ale najgorsze jest to że nie potrafi
uszanować że ktoś ma inne zdanie , inny gust filmowy itp."

Naiwnymi? Dla 6 latków? Ty udajesz czy naprawdę jesteś taki głupi? A na drugą część twojej wypowiedzi odpowiem twoimi postami:

"Twoja wypowiedź powyżej dowodzi że KOMPLETNIE nie znasz się na kinie i nie pouczaj osób które się na nim znają."

"Mów za siebie cioto. Inni już porezygnowali, czyli poddali się.
Wkrótce i ty padniesz ale nie ja. Wiem że klasyczne westerny są lepsze i zawsze będę tego bronił."

"Na kinie to się napewno znam bardziej od ciebie."

"Jest wielu takich którzy uważają tak jak ja, napewno jesteśmy w większości bałwanie, a ty jak nie znasz się na tym gatunku to siedź cicho i nie wtrącaj się w tą rozmowe dzieciaku. Jesteś żałosny "

Starczy ci dowodów?



B_janek

Po cholerę się kłócicie ty masz inne zdanie a inni inne dla jednego John Wayne a dla innych Clint Eastwood .Zacznijmy szanować gust innych ludzi . A teraz do bibera zazdrościsz chłopakowi sławy myśląc, że to homoseksualista i myślisz że obrazisz mnie stwierdzeniem , że go wole

Kileeer

Przykro mi, ale koleś o nazwie smiczolek wchodzi na KAŻDY temat zakładany przez fanów Leone i mówi, że się nie znamy na kinie, bo tylko klasyki są lepsze, a nie spaghetti.

"A teraz do bibera zazdrościsz chłopakowi sławy myśląc, że to homoseksualista i myślisz że obrazisz mnie stwierdzeniem , że go wole" A niżej: "a czy tak napisałem może czytaj ze zrozumieniem"

Ta wypowiedź jest po prostu bez sensu, nie wiem, co Ty tu chciałeś napisać... Napisałeś chyba 23 posty temu (w odpowiedzi na mój post) "Twoim zdaniem Bieber jest lepszy". Naucz się zrozumiale wypowiadać.

użytkownik usunięty
B_janek

Ale to ty nie potrafisz uszanować mojego zdania , a nie odwrotnie

Ale ty też. Piszesz o fanach Leone, że nie znają się na kinie (i westernie), bo lubią takie a takie filmy. W poście jednego użytkownika na forum Sergia Leone "Cześć Twojej Pamięci Mistrzu" (w którym ten użytkownik dziękuje za filmy ,które Leone dał światu), napisałeś, że ten użytkownik jest psychiczny, a do innego, żeby wyskoczył przez okno z najwyższego piętra. Wybacz, ale wszystkie posty skierowane do ciebie były tylko kontrodpowiedziamy wkurzonych już fanów Leone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones