John WayneI

Marion Robert Morrison

8,0
7 590 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Wayne

Tylko szczerze pisać, bo poważnie się pytam.
Macie jakieś propozycje dotyczące "zrobienia z tym trollem porządku"?
Może znacie jakiś dobry sposób by przyspieszyć reakcję administratorów filmwebu na wyczyny tego trolla?
Póki co czekam na jakąś ich bardziej zdecydowaną reakcję....
Oczywiście postaram się doprowadzić sprawę do końca...

_mosquito_

Mam nadzieję, że smiczolek poniesie konsekwencje swoich poczynań... ban, blokada logowania z jego IP i kilka innych oczywistych rzeczy.... Z tego co już wiem, można zażądać jego danych.... IP, mail.... no i zrobić z tym osobiście porządek na całego, oczywiście wszystko w celu nauczki dla innych tego typu trolli...
Wasze propozycje, w razie gdybym zdecydował się na zabawę w takie coś?

Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem jest olać gada, jednak jeśli byłaby taka możliwość wolałbym zobaczyć jego zbladłą minę gdy łapię go za kark przy pomocy zwykłych przepisów administracyjnych, co jest możliwe z tego co słyszałem, wymaga tylko pewnego samozaparcia w dotarciu do takiego trolla i wymierzeniu mu nagany za zakłócanie porządku.

_mosquito_

PS. Myślę tak. Jeśli będzie tylko szansa na zdobycie jego danych, na pewno ruszę tym tropem.
Jeśli będą problemy z uzyskaniem takich danych u administracji zwyczajnie sobie odpuszczę i oleję trolla smiczolka ciepłym moczem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones