John WayneI

Marion Robert Morrison

8,0
7 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Wayne

W porównaniu z arcy genialnymi gwiazdami westernów, jak Eastwood, Fonda czy Bronson, cienias łejn wypada zupełnie słabo. O tym, że zawsze ogolony i prawdziwie doskonały szeryf łejn jest zerem, wie każdy znawca westernu.

Ranking westernów:

1. Dobry, zły i brzydki
2. Pewnego razu na dzikim zachodzie
3. Dzika banda
4. Za kilka dolarów więcej
5. Za garść dolarów
6. Pat Garrett i Billy Kid

Żaden znawca westernu nie uznał Łejna za najlepszego aktora tego gatunku, a tym bardziej za najlepszego aktora wszech czasów.


Odpowiedź na ciągłe zaczepki ze strony fanbojów Łejniaka: smiczolka i walkera.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Prawie wszyscy krytycy filmowi i znawcy westernu zgodnie twierdzą że John Wayne był jest i zawsze już będzie królem westernu.
Ci aktorzy których wypisałeś również lubie i szanuję, ale trochę im do Wayne brakuje.

To co napisałeś to ma być ranking? Chyba wymieniłeś WSZYSTKIE westerny jakie w życiu widziałeś żółtodziobie.

Powinieneś zauważyć że ja nie zaczepiam tylko odpowiadam na obraźliwe teksty o Wayne pisane przez fanów Leone np.
B_janek , kucuser , _mosquito_

Powyższy post smiczolka jest dowodem na to jakimi ludzie potrafią być podłymi kłamcami.
Jaką jeszcze nieprawdę nam napiszesz smiczolku i przedstawisz to jako prawdę objawioną?
Czekamy.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Kłamać to się od ciebie nauczyłem, ale w tej rozmowie to pisałem szczerą prawdę

"To co napisałeś to ma być ranking? Chyba wymieniłeś WSZYSTKIE westerny jakie w życiu widziałeś żółtodziobie."

Nawet nie umiesz policzyć do takiej liczby, w jakiej ja obejrzałem filmy z gatunku western.

"Powinieneś zauważyć że ja nie zaczepiam tylko odpowiadam na obraźliwe teksty o Wayne pisane przez fanów Leone np.
B_janek , kucuser , _mosquito_"

Taa, jasne...

http://www.filmweb.pl/person/Sergio+Leone-12503/discussion/%C5%BBal+mi+was%21%21 %21%21%21-1653553

http://www.filmweb.pl/person/Sergio+Leone-12503/discussion/Nie+przepadam+za+nim- 1511142

http://www.filmweb.pl/person/Sergio+Leone-12503/discussion/Czy+ktos+mi+wyt%C5%82 ymaczy-748159

http://www.filmweb.pl/film/Dobry%2C+z%C5%82y+i+brzydki-1966-5103/discussion/Ten+ film+na+filmwebie...jest+niedoceniony.,1685709

http://www.filmweb.pl/film/Dobry%2C+z%C5%82y+i+brzydki-1966-5103/discussion/Ten+ film+na+filmwebie...jest+niedoceniony.,1685709

http://www.filmweb.pl/film/Dobry%2C+z%C5%82y+i+brzydki-1966-5103/discussion/%C5% BBaden+krytyk+ani+znawca+filmowy+nie+uzna%C5%82+tego+filmu+za+najlepszy+western, 1688410#post_5875847 title=

http://www.filmweb.pl/film/Dobry%2C+z%C5%82y+i+brzydki-1966-5103/discussion/NAJL EPSZY+WESTERN+TO+NAJLEPSZY+FILM+W+HISTORII+KINA%21,1523269

Poczytaj sobie swoje brednie, a potem pogódź się z bolesną prawdą, nie znasz się na westernie.

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Z tych co wymieniłeś to tylko jeden temat założyłem i to w tamtym roku od tamtej pory postanowiłem nie rozmawiać z fanami Leone, bo wiem że to nic nie da. Niektórzy z nich mają nawet pojęcie o kinie, poprostu wolą spagetti westerny, ale szanują zdanie innych, ale tacy jak wy rozpieszczone bachory będziecie w kółko powtarzać to samo, siać nienawiścią do Wayne,
a za grosz nie macie pojęcia o westernie.
Większością tych linków tylko potwierdziłeś co już napisałem : Odpowiadam na zaczepki fanów Leone.

Mam się śmiać czy też płakać? Nie masz jak się wytłumaczyć ze swojego trollowania na forach filmów Leone i Łejna. Tak więc tłumaczysz się jak człowiek bez honoru. B_janek splunął ci prosto w twarz linkami do tematów, w których jesteś naczelnym trollem. Ty jednak dalej brniesz w swoje kłamstwa mówiąc, że pada deszcz? Żałosne.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Po pierwsze to nie B_janek ślepoto, a po drugie nie napisałes żadnego argumentu, więc kolejny raz jesteś zmiażdżony

"siać nienawiścią do Wayne"

Po pierwsze, jaką nienawiścią, po drugie, "Wayne" w dopełniaczu - "Wayne' a". Zamiast siedzieć przez wakacje przed kompem i pisać głupoty, poduczyłbyś się zasad gramatycznych i ortograficznych w języku polskim, kto wie, może zarobisz na polskim jakąś 5?

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Jak nie masz argumentów, ani nic konkretnego do napisania to zamilcz dzieciaku

Mam argumenty, a jedyną osobą, która ich nie ma w tym temacie. Proszę, dlaczego uważam lejna za kiepskiego aktora:

1. Gra z tą samą miną niemal w każdym filmie.
2. Jest nudny, mdły i niepotrzebny w każdym swoim filmie.
3. Grał cały czas te same role - dobrych szeryfów lub dobrych całbojów, którzy (w białych kapeluszach) zabiają złych bandytów (w czarnych kapeluszach), a potem w blasku chwały odjeżdżają na swoich złocistych rumakach w nieznane (dobrze to określił albo _mosquito_, albo B_janek, nie pamiętam).
4. Taki z niego szacher macher i ultra twardziel, a zamiast pojechać na wojnę, siedział w bezpiecznym USA i propagandowe filmy kręcił.


Taka jest prawda o Dżonie Łejnie. Przykra, lecz prawdziwa.

PS. Jeśli masz coś do tych argumentów, wysil się i spróbuj je obalić, ale nie, ty zaraz napiszesz, że to wszystko to kłamstwo, że tylko ty masz rację itp.

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Mam je obalić ? ok to bardzo proste
1. "Gra z tą samą miną niemal w każdym filmie."
Niewiem czy widziałes takie filmy jak Rzeka czerwona, Poszukiwacze, Prawdziwe męstwo, Rio bravo.
Z tych czterech filmów w kazdym zagrał inaczej, pokazał swoją wszechstronność i talent.
Co ty możesz o tym wiedzieć skoro nie widziałeś żadnego filmu z nim, przynajmniej byś nie kłamał.

2."Jest nudny, mdły i niepotrzebny w każdym swoim filmie"
Gra zawsze dynamiczne role, jest pewny siebie jak człowiek z dzikiego zachodu i nigdy nie jest nudny,
polecam żebyś dokładnie oglądnął Poszukiwaczy i Rzeke czerwoną

3."Grał cały czas te same role - dobrych szeryfów lub dobrych całbojów, którzy (w białych kapeluszach) zabiają złych bandytów (w czarnych kapeluszach), a potem w blasku chwały odjeżdżają na swoich złocistych rumakach w nieznane (dobrze to określił albo _mosquito_, albo B_janek, nie pamiętam)."
To mnie kompletnie rozbawiło, udowodniłeś że widziałeś z nim co najwyżej Rio bravo.
W Poszukiwaczach grał rasistę, w Rzece czerwonej bezwzględnego poganiacza bydła,
w Prawdziwym męstwie szeryfa pijaka, tak naprawdę to do ŻADNEGO jego filmu nie pasuje opis:
"dobrych szeryfów lub dobrych całbojów, którzy (w białych kapeluszach) zabiają złych bandytów (w czarnych kapeluszach), a potem w blasku chwały odjeżdżają na swoich złocistych rumakach w nieznane"

4."Taki z niego szacher macher i ultra twardziel, a zamiast pojechać na wojnę, siedział w bezpiecznym USA i propagandowe filmy kręcił."
Być patriotą i walczyć nie oznacza tylko iść na wojnę. Żołnierzy było wystarczająco a Wayne miał inną powinność.

To jest dopiero prawda o Johnie. Bohater i tyle, a za to prawda o tobie jest przykra. Jesteś kłamcą i trollem.


1. On w tych filmach nie grał, on tylko tam był tak jak Schwarzenegger w "Conananie Barbarzyńcy" czy "Terminatorze", gra aktorska to o wiele więcej niż tylko pasowanie do roli...
Łejn był miernym aktorem takie są fakty, już lepiej jakby został tym futbolistą a nie straszył tak jak Kasia Cichopek swoją facjatą...

2. Rola w "Poszukiwaczach" w ogóle tak jak scenariusz tego filmu i budowa postaci to po prostu porażka, niedorzeczny film, rozgrywający się na przestrzeni kilku lat a postacie nie zmieniają się, tzn. ich 5 lat temu wygląda tak jak dziś co jest w ogóle śmiechu warte (jeden z gorszych filmów Forda i opinie niektórych onanizatorów tego typu filmidłami nic nie zmienią... i nie zrobią z tego filmu naprawdę dobrego filmu...
95 procent łesternów z Dżonem Łejnem to poziom Złotej Maliny, schematyczne do bólu, prostackie, że to się kiedyś mogło podobać.... ale kino poszło do przodu i nie każdy chce dziś oglądać bajki tak proste jak dobry i zły na Wild West, nuda....

3. Nie spuszczaj się. W "Poszukiwaczach" Łejn odegrał poprawną politycznie rólkę, do tego psychologicznie bezdennie płytką i dziecinną... To, że tam jest zły (o czym sam pisałem) o niczym nie świadczy, bo on gra zawsze dobrego, albo złego "szeryfa" co jest schematyczne i płytkie
No a Łejn to aktor jednej miny

4. Taki z niego bohater wypachniony niemal jak Robert Pattison, właściwie to takie ciacho swoich czasów, metroseksualny cowboy.... przyciągał nastki do ówczesnych kin, bo pewnie za nim sikały, jaki on pikny, wyperfumowany, jakby stajni nie widział, nigdy się też nie spocił biedak i nie pobrudził...

"To jest dopiero prawda o Johnie. Bohater i tyle, a za to prawda o tobie jest przykra. Jesteś kłamcą i trollem."

Wiedziałem. Jak ktoś się nie zgadza z twoim błędnym zdaniem musi być przecież trollem, bo Dżon Łejn wielkim cowboyem był, wielkim cowboyem i aktorem, zapamiętajcie i zapiszcie w w zeszycikach kochane dzieci, Dżon Łejn wielkim....
Brak ci argumentów smiczolek i to cie najbardziej dobija....
zapomniałem jedyny twój argument to ten, że każdy kto ma inne zdanie od ciebie musi, musi być trollem...
oczywiście...
trolluj dalej...

użytkownik usunięty
_mosquito_

Tak myślałem.
Lebron_Rezza nic nie napisał czyli skapitulował, przytłoczyły go moja argumenty.

_mosquito_ znowu doprowadziłeś się do orgazmu dzieciaku.
Na widok moich argumentów to jakiegoś szału dostałeś, zacząłeś pisać co popadnie.
Nie napisałeś żadnego argumentu trollu, tylko w kółko że Wayne był nudny , że Wayne powinien maline dostać, że Wayne cały czas taki sam itd.

Twój kretynizm nie zna granic. Z tobą nie da się prowadzić rozmowy, bo nie masz argumentów,
a jak ktoś je ma to wyzwiesz od trolla i myślisz że jesteś fajny.
Wróć do oglądania "fantastycznych" westernów Leone, bo do Wayne to nie dorośniesz nigdy.

_mosquito_

''Poszukiwacze'' to przede wszystkim przełomowy i nowatorski western, w którym Ford podda swoje wcześniejsze obrazy mocnej rewizji. Malowniczy, ale przepełniony lękiem, mrokiem i obawą egzystencjalną. Po raz kolejny z Johnem Waynem, ale z zupełnie innym Johnem Waynem – takim, jakiego nigdy wcześniej i później nie widziano na ekranie (no, może tylko w „Rzece czerwonej” i „Prawdziwym męstwie” kreowane przez niego postacie były równie głębokie i niejednoznaczne).

Smiczolek, nie obaliłeś tych argumentów, ty je zaprzeczyłeś...

użytkownik usunięty
B_janek

Obaliłem

Zaprzeczyłeś.

użytkownik usunięty
B_janek

Obaliłem, w każdym razie rozwiałem jego złudzenia a nie argumenty na temat Wayne
przytłaczając je faktami które napisałem.

Rozumiesz czy trzeba ci narysować ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
_mosquito_

Podałem swoje argumenty kretynie.
Udajesz że ich nie widzisz i tylko się ośmieszasz.

Jeszcze napisz swoje cztery sentencje, hipokryto:

"Spaghetti westerny są gorsze"
"Nie znasz się na westernie"
"Klasyki są lepsze"
"John Wayne to król"

Po pierwsze, trochę odbiegając od tematu - tak bardzo nie lubisz Leone, mówisz, że każdy jego film jest żałosny, a tu nagle: Dobry, zły i brzydki - miejsce 10 (w twym rankingu), Pewnego razu na Dzikim Zachodzie - 17, a reszta dolarowej trylogii w pierwszej 50. Po drugie, znowu zaczynasz gadkę typu "to jest lepsze, a to gorsze, ba ja tak uważam". Naucz się dzieciątko, że nie jesteś jedyny na świecie. "Krytyku"......................................................

użytkownik usunięty
B_janek

Znajdź mi wpis gdzie napisałem że KAŻDY film Leone jest żałosny ignorancie.

mam wstawić link do screena z forum Pewnego razu na dzikim zachodzie?
jutro to zrobie, poszukam i wstawie, no problem oszuście

mówiłeś coś na temat?
http://img17.imageshack.us/img17/79/econieporozumieniestr3.png

cytuję
napisałeś
"Spagetti łesterny Leone tanie nieudane eksperymenty..."

więc nie udawaj Greka

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_mosquito_

Niestety, jego alterkonto wspomagające, CordellWalker, weszło do akcji. Skutkiem tego są następne durne wypowiedzi oraz dziwny, nagły spadek przydatności moich wszystkich recenzji, gdy tylko ten osobnik wszedł na mój profil. Magia?

_mosquito_

Ja dodam jeszcze coś od siebie:

http://www.filmweb.pl/film/Za+gar%C5%9B%C4%87+dolar%C3%B3w-1964-11889/discussion /du%C5%BCy+b%C5%82%C4%85d+w+filmie%21+spoiler,1532742

http://www.filmweb.pl/film/Dobry%2C+z%C5%82y+i+brzydki-1966-5103/discussion/NAJL EPSZY+WESTERN+TO+NAJLEPSZY+FILM+W+HISTORII+KINA%21,1523269


http://www.filmweb.pl/film/Dobry%2C+z%C5%82y+i+brzydki-1966-5103/discussion/Najl epszy+film,1648549


"Dla mężczyzn ??
Chyba dla chłopczyków z pierwszej klasy, którzy bawią się pistoletem na kulki."

http://www.filmweb.pl/film/Tombstone-1993-11123/discussion/Film+dla+koneser%C3%B 3w,1654117

ALE TERAZ WIELKI FINAŁ:

http://www.filmweb.pl/film/Dobry%2C+z%C5%82y+i+brzydki-1966-5103/discussion/FIlm +jest+genialny+10+10,1559129





Łyso ci, smiczolek?

PS. _mosquito, mógłbyś dodać te wszystkie linki do Twego tematu o trollach.


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_mosquito_

Ja cały czas zgłaszam nadużycia, to działa. A jeśli problem będzie się rozwijać dalej, napiszę o tym na forum.

Mógłbyś przestać kłamać? Bo robisz się coraz bardziej żałosny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones