John WayneI

Marion Robert Morrison

8,0
7 588 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Wayne

Normalny facet, który "nie goli się pod pachami" (w przeciwieństwie do dzisiejszych zniewieściałych męskich laleczek, biegających na solarium), tylko po prostu używa zwykłej wody i mydła by zachować fason i szyk. I to jest kur@#a to!

Szacun Panie Wayne!

*

Rob_Rock

Popieram w 100% dzis juz nie ma takich ludzi w Hollywood dla mnie jego rolę to wyznacznik prawdziwej męskości John nigdy nie szedł łatwą drogą, on szedł właściwą drogą

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Największy twardziel hollywood

No cóż. Nie wiadomo, czy naprawdę był twardzielem. na pewno był aktorem grającym twardzieli. John Wayne nigdy nie był na wojnie. James Stewart, który na ekranie był miłym chłopcem, w czasie drugiej wojny światowej wstąpił na ochotnika do wojska (nie chcieli go przyjąć ze względu na zbyt małą wagę!). Został lotnikiem i był tak dobrym wojakiem, że otrzymał awans na generała! Jedyny aktor-generał w amerykańskiej armii. A Wayne? Drugą wojnę światową przeżył siedząc w Stanach i kręcąc filmy!

te drewno Eastwood nawet się nie umywa do króla Wayne

CordellWalker

Taki z niego twardziel, jak z Obamy prawdziwy noblista.

użytkownik usunięty
B_janek

Nobla to właśnie Wayne powinien dostać, zasłużył na to życiem prywatnym i zawodowym, nie to co Obama.

poczytaj się najpierw, piszesz jak
primo fanatyk
secundo spuszczający się 15letni dzieciak

użytkownik usunięty
B_janek

coś się tak zaszył ?

a co? brak ci pokarmu? umierasz jak ktoś nie odpowiada na twoje prowokacje? masz papu........ammmmmm

mam się już zacząć śmiać? żaden z niego największy twardziel, Łejn to Pattison swoich czasów, ładna buzia, ogolony, wypachniony i czysty.... dzisiaj byłby zapychaczem w filmach typu Zmierzch.... ciachooo dzikiego zachodu, metroseksualny cowboy, zero męskości........

użytkownik usunięty
_mosquito_

bla bla bla, setki razy to samo powtarzasz i nic ci z tego nie przychodzi, chyba że wtedy marszczysz kapucyna dzieciaku.

żałosny jesteś

w nagrodę
lądujesz u mnie na blogu
w hall of fame
TROLLI
obok Eliasa

to znaczy, że zostałeś pośmiewiskiem filmwebu

użytkownik usunięty
_mosquito_

Ha ha
Do dupy se wsadź swojego bloga.
Ty chyba nie wiesz w ogóle co to znaczy troll

Czy trolli nie blokują na forach tak jak ciebie z Walkerem na forach filmów Leone? Bo zdaje się, że zablokowali twoje wredne posty i ukrócili twoje trollowanie dzieciaku.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Zablokowali tematy założone przez Walkera, a tam były też twoje posty i innych, a ja żadnego tematu nie zakładałem

noł koment, to twoje tłumaczenie jest takie naciągane, wystarczy, że wstawie parę screenów z zablokowanych tematów i wyjdziesz poraz drugi na podłego kłamcę i rasowego trolla

Rob_Rock

tak jest

Rob_Rock

Ja się nie zgadzam, jako twardziel nawet do Eastwooda się nie umywa a co dopiero do innych......

użytkownik usunięty
_mosquito_

Nikogo nie obchodzi ze się nie zgadzasz.

Mów za siebie gnojku

_mosquito_

Stallone, Schwarzenegger, Lundgren, Seagal nie mogą się równać z Wayne a co dopiero powiedzieć Eastwood

CordellWalker

Wiseau, Lungred, Seagal, Van Damme nie mogą równać się z Eastwoodem, a co dopiero powiedzieć Wayne.

CordellWalker

Wiseau, Lungred, Seagal, Van Damme nie mogą się równać z Eastwoodem, a co dopiero powiedzieć Wayne.

CordellWalker

Dzieciaku nie ośmieszaj się Wielcy aktorzy (Brando,.....) > Eastwood (dobry) > Łejn (słaby) > Schwarzenegger (statysta)

_mosquito_

Wayne,Brando(wybitni) > Schwarzenegger, Eastwood(aktorzy jednej miny)

CordellWalker

To prawdziwy z ciebie znawca. Gdzie uczyłeś się krytyki filmowej skoro stawiasz Łejna obok Brando?

_mosquito_

stawiam ich obok siebie ponieważ, obydwaj są wybitnymi aktorami

CordellWalker

postawiłeś przeciętnego aktora pokroju Chucka Norrisa, choć to i tak za duży komplement w jego stronę (Dżon Łejn) obok wybitnego aktora (Marlon Brando) a Clint Eastwood jest dobrym aktorem i tyle....

_mosquito_

Aktorem powiedziałbym bardzo dobrym, a świetnym reżyserem i kompozytorem. Zasłużył się dla kina bardziej niż Łejniak, a może bardziej niż Brandó? Kto wie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones