John WayneI

Marion Robert Morrison

8,0
7 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Wayne

Zawsze szlachetny, zawsze solidny, zawsze... nudny do bólu. Bohaterowie grani przez Wayne`a byli tyleż interesujący, co papierowi. To postacie nierzeczywiste, tak jak nierzeczywiste były amerykańskie (w większości) westerny. Nie trawię takich poczciwych nudziarzy jak Wayne.

Thommy

Całkowita racja dla założyciela tematu. Wayne jest nudny do bólu w każdym swoim filmie, niczym nie urozmaicał swoich ról, ciągle te same miny, nieskazitelna postać itepe. Nie może się on równać z takimi mistrzami aktorstwa, jak Clint Eastwood czy Charles Bronson.

B_janek

Akurat takie ikony westernu zwykle w tym gatunku odgrywały te same lub podobne role. Przykłady: Gregory Peck, John Wayne, James Stewart, Lee Van Cleef, Clint Eastwood, Randolph Scott itd. dlatego nie wiem skąd to czepianie się Wayne'a. A gdyby patrzeć na aktorów/aktorki przez pryzmat ich poglądów oraz prywatnego życia to chyba 90% zasługiwałaby na średnią w granicach 1-3/10. Jeśli chodzi o Wayne'a to sam uważam, że nie był wielkim aktorem, ale mam sentyment szczególnie do westernów z jego udziałem. A ocenianie go na 1/10 to gruba przesada, równie dobrze ktoś mógłby tak ocenić de Niro ze względu na takie same miny powtarzające się w wielu filmach. Wziąłem odpowiedź na ostatni post, ale piszę ogólnie, a nie do konkretnej osoby.

Thommy

Widzę, że zapanował tu wreszcie spokój gdy nie ma tu tych dwóch trolli smiczolka i CordellWalkera. Co do Dżona łejnato już chyba znacie moje zdanie.

użytkownik usunięty
_mosquito_

No i nie wytrzymałeś, musisz zaczepiać, widać kto tak naprawdę jest trollem, wszystko udowodniłeś, 2 tygodnie byś wytrzymał.
Twoje zdanie znamy, jest ono nie prawdziwe i mamy go głęboko gdzieś.

Coś ci się pomyliło kolego. Ja napisałem tu jeden komentarz a ty już musiałeś się oczywiście tu władować trollu. Sam chyba nie wytrzymałeś. dziwne jest to, że jak nie zamieściłem swojego komentarza to był spokój bo nie miałeś jak trollować. Jak napisałem to musiałeś oczywiście mi odpisać a teraz też pewnie mi odpiszesz dzieciaku, bo jak widzisz gdzieś mój komentarz to nie możesz się powstrzymać od trollowania. Naprawdę jesteś nawiedzony.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Jest odwrotnie niż piszesz, nie wytłumaczyłeś się dlaczego zacząłeś znowu trollować.
Nie odpisuję na każdy twój komentarz, ale tamten był wyraźną zaczepką do mnie, każdy to widzi.

Ty naprawdę już się nie tłumacz trollu i nie odwracaj kota ogonem. Wiedziałem, że nie wytrzymasz i mi odpiszesz, bo lubisz być karmiony.
Ps. Tamten komentarz był tylko stwierdzeniem faktu, którego nie widzisz, bo jesteś chorym człowiekiem.

Poza tym ciesz się trollowaniem póki jeszcze możesz, bo niedługo będziesz po prostu banowany.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Zobaczymy kogo zbanują trollu.

Twoje wypowiedzi zbanują na pewno trollu.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Większość twoich też, zwłaszcza z tego forum.

Ty masz jakąś obsesję, albo chorobę, której na imię "mały, wredny troll". Kiedy wreszcie skończysz mi odpisywać na każdy mój post? Tak cie to podnieca? Większość twoich wypowiedzi nie kwalifikuje się nawet na Onet.pl, bo tam trolle takie jak ty działają z większym sensem a nie tak jak ty odpisują na każdy post, który się im nie podoba tylko dlatego, aby coś napisać, popisać się swoją głupotą i jeszcze z tego cieszyć tak jak ty.
Ile razy mi jeszcze odpiszesz? Pewnie teraz też mi odpiszesz, w końcu tym postem znów cie podkarmiłem a podkarmiony troll chce więcej i więcej.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Haha dobre z tym że to TY trollujesz, TY szukasz zaczepek i TY zawsze odpisujesz.

Tak? To ciekawe trollu czemu nadal mi odpisujesz skoro napisałem ci, żebyś się odwalił i tym samym żebyś skończył wreszcie trollować na tym forum? Każdy widzi, że to ty mi odpisujesz. Jakbym nic na tym forum nie napisał to też byś tu nie pisał, ale wystarczy, że napisałbym posta, w którym postawiłbym nawet kropkę to i tak byś się tu zjawił trollu byle tylko robić tu bajzel. Ile razy mi jeszcze opiszesz co? Myślałem, że w końcu skończy ci się ten dzień dziecka, myślałem że skończysz z tym trollowaniem, że już nie napiszesz a jednak się myliłem. Wiem, że ci się nudzi. Ciesz się póki możesz, już niedługo będziesz tak trollował. Już niedługo koniec wakacji i czas iść do tej szóstej klasy.

użytkownik usunięty
_mosquito_

"Każdy widzi, że to ty mi odpisujesz. Jakbym nic na tym forum nie napisał to też byś tu nie pisał"

Przyznałeś się że jesteś trollem prowokatorem, brawo. Potwierdziłeś że to ty ciągle prowokujesz i zaczepiasz dzieciaku, jesteś klasycznym trollem tego portalu.
Dla ciebie skończą się sześcioletnie wakacje, czas iść do zerówki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_mosquito_

W razie gdyby smiczolek znów chciał zablokować tą niewygodną dla siebie wypowiedź oto link do screena z zablokowaną wypowiedzią.
http://img16.imageshack.us/img16/8149/nigdygonielubiemtematfi.png

Widzę, że postarałeś się o usunięcie mojej odpowiedzi skierowanej do ciebie.
Wklejam ją zatem raz jeszcze.

"""""""""

Napisałem tylko prawdę. Wciąż mi odpisujesz (nawet teraz mi odpisałeś), bo jesteś zgniłym trollem dzieciaku. Nie wiem może nie rozumiesz i trzeba do ciebie w twoim języku napisać. Może zrozumiesz. (Ja niczego nie potwierdziłem, to ty swoim powyższym postem potwierdziłeś tylko to, że jesteś nieukiem i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem)
Spieprzaj trollu i nie pisz tu więcej!
Poza tym nie powtarzaj się po mnie nieuku jeśli nie potrafisz napisać niczego od siebie. Następnym razem cię tu nie widzę a jak zobaczę to napiszę do admina żeby w końcu zrobił z tobą porządek trollu. Wtedy na pewno mi nie odpiszesz a jak skończysz trollować to będzie spokój. No chyba, że sprawa załatwi się sama, w końcu za dwa tygodnie idziesz do szóstej klasy dziecko (podstawówka jest obowiązkowa nawet dla takich nieuków jak ty, bo matury to ci z pewnością nie wróżę).... Najwyżej poczekam do września. Zobaczymy jak wtedy zaśpiewasz trollu.

""""""

_mosquito_

Poziom waszej debaty jest żałosny.

holstensa

Poziom debaty jest niestety taki na jaki pozwala poziom umysłowy trolla smiczolka.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Kłamstwo i chamstwo będę zgłaszał do usunięcia, nie zamierzam analizować twoich durnych wypowiedzi trollu.
Jak będziesz kopiował blokowane wypowiedzi to zgłoszę to do administracji.

Chciałeś powiedzieć: "Niewygodną prawdę".
Tak, prawda jest dla ciebie niewygodna.
Na twoje nieszczęście mam screeny, które mówią wszystko na twój temat trollu.
Twoje kłamstwa tu na nic.
Linki, które są dodawane nie są zabronione, więc możesz sobie pomarzyć o usunięciu stąd prawdy dzieciaku.


PS. Już niedługo będziesz jednym z głównych bohaterów kącika filmwebowych trolli. Temat jest w opracowaniu. Pewnie się cieszysz jak dziecko. W końcu trolle takie jak ty lubią rozgłos, który jest dla nich jak pokarm.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Widzę że wpadasz w furię przez to pisanie.
Dobra rada: Przed wejściem na filmweb zażywaj jakieś tabletki uspokajające, bo jeszcze sobie coś zrobisz.

Dobra rada. Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo jak widać nie umiesz czytać (dlatego tekst o zerówce jest jak najbardziej do ciebie). Spełń moją prośbę. Nie pisz tu więcej (nie trolluj).

użytkownik usunięty
_mosquito_

Wszystkiego najlepszego w zerówce!

Fajnie, że życzysz sobie powodzenia, będzie ci potrzebne.
Poza tym miałeś tu już nie pisać trollu, widzę jednak, że bez trollingu nie możesz wytrzymać, typowe dla trolli takich jak ty.

użytkownik usunięty
_mosquito_

życzenia były do ciebie

ale opisywały twoje życie

użytkownik usunięty
_mosquito_

Jak były do ciebie to nie mogły opisywać mojego życia głąbie.

Sam jesteś głupi. Umysłowo zdajesz się być na poziomie przedszkolaka (choć przedszkolaki nad tobą górują kulturą osobistą chociażby), dlatego to co napisałeś pasuje jak ulał do opisu twojej osoby. Nie liczę na to, że zrozumiesz, bo jak widać kiepsko u ciebie nie tylko z kulturą (wszystkich zaczepiasz), ale również z myśleniem (nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem i odpisujesz mi choć pisałem wyraźnie żebyś tego nie robił). No, ale jesteś przecież zwykłym trollem, więc nie powinienem spodziewać się po tobie niczego dobrego i nie spodziewam się. Umiesz tylko obrażać innych w tematach, w których się głosuje a nie dyskutuje. jakim trzeba być podłą osobą by wpierać komuś, że nie oddał głosu na Eastwooda i żeby ta osoba musiała tu wchodzić i potwierdzać swój głos. No i weszła i potwierdziła a ty co zrobiłeś? Zacząłeś ją obrażać!!! Ja nie wiem, masz się za jakiegoś pana i władcę świata, monopolistę w dziedzinie opinii, że wiesz lepiej niż ci co głosowali? jakim trzeba być padalcem, aby zaczepiać i obrażać ludzi, którzy głosują na Eastwooda? Ty jesteś właśnie takim kimś.
I nie kłam, nie wypieraj się. Mam wszystko udokumentowane.
Od lutego obrażasz wszystkich tu obecnych.
Mam na ciebie screeny i nie uciekniesz przed prawdą.
Temat o tobie trollu już jest w opracowaniu, gwiazdo filmwebowych adalcy. Wracaj na onet trollu.
Lepiej już zamilcz.

PS. Jeśli jeszcze raz mi odpiszesz w jakimkolwiek temacie, albo zaczniesz obrażać kogokolwiek kto ma inne zdanie o Dżonim Łejnie ostatecznie udowodnisz, że jesteś TROLLEM i to tak wielkim jakiego filmweb nie widział.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Udowodniłeś że jesteś marnym trollem, nie zamierzam słuchać rozkazów takich parszywych trolików.

"No i weszła i potwierdziła a ty co zrobiłeś? Zacząłeś ją obrażać!!! "

Udowodniłeś że nie masz więcej niż 5 lat, więc się nie dziwie że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Tamten gościu pierwszy zaczął wyzywać i obrażać ślepoto, tylko mu odpowiedziałem.

P.S. Był tu spokój przez jakiś tydzień, potem ty nie wytrzymałeś i znowu zacząłeś
zaczepiać i trollować, ja tylko odpowiadałem.
To jest niepodważalny dowód że to ty tu jesteś trollem.

Sam potwierdzasz, że jesteś zwykłym... nie ma na ciebie tak obraźliwego słowa trollu. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ty chyba nawet nie potrafisz używać mózgu.

Napisałem do ciebie:

cytuję

"Jeśli jeszcze raz mi odpiszesz w jakimkolwiek temacie, albo zaczniesz obrażać kogokolwiek kto ma inne zdanie o Dżonim Łejnie ostatecznie udowodnisz, że jesteś TROLLEM i to tak wielkim jakiego filmweb nie widział."


Ty mi ODPISAŁEŚ. Potwierdziłeś tym samym, że jesteś marnym TROLLEM i zwykłą gnidą, która szuka zaczepki i jest uzależniona od wyzywania innych ludzi oraz odpisywania im nawet jeśli sobie tego nie życzą. Miałeś do mnie nie pisać trollu, nie życzę sobie tego rozumiesz!

Nie wiem czy jesteś w stanie to zrozumieć, ale odpisując mi potwierdziłeś tylko to, że jesteś trollem,.

Jeśli jeszcze raz mi odpiszesz to będzie poniżej godności człowieka. Aha zapominałbym ty nie masz godności, jesteś zwykłym trollem i na każdym kroku to udowadniasz.

użytkownik usunięty
_mosquito_

Pod moim postem twoje 3 odpowiedzi, brawo trollu, dzięki za materiał,
zakopujesz się tymi wypowiedziami.
Udowodniłeś że jesteś trollem, łamiesz regulamin, zrobię wszystko żeby zablokowali ci konto.

Nie karmić trolla!

użytkownik usunięty
_mosquito_

HiHihi

Nie karmić trolla!

_mosquito_

Czyli ciebie dupo wołowa.

Thommy

A ja muszę powiedzieć że dzięki niemu trochę bardziej polubiłem westerny. Pierwszy film jaki z nim obejrzałem to "Rio Bravo" i pomimo iż jest to według wielu najlepszy western z JW to podobało mi się średnio ale z "Dyliżansem" czy "El dorado" już było lepiej. Strasznie lubię ten jego kowbojski znudzony głos. Nie wiem czy jest sens porównywać go do Eastwooda. Wayne był pierwszy i grał inaczej a potem przyszedł Clint i pokazał coś innego. Nie wiem też czy można go oskarżać pośmiertnie o rasizm bo podobno tzw. "Białą supremacje" popieraną przez kowboja popierało bardzo wielu amerykanów bo były zupełnie inne czasy. Dziś może nie przeszkadzał by mu taki Obama jako prezydent. Nie uważam żeby filmy z JW miały jakiś związek z jego poglądami. Mnie nie można raczej nazwać konserwatystą a takie "Hondo" w którym chroni swojej ukochanej przed Indianami mi się podobało. Uważam że jedna z jego lepszych ról ;-). Podobał mi się również w "Prawdziwym męstwie" (Oscar) oraz "Piaskach Iwo Jimy" (nominacja do Oscara).

Thommy

Też tak myślę, mnie wręcz drażni. Zawsze to samo, zgrywa takiego twardziela w każdym filmie a zero jakiejś osobowości, papierowa wydmuszka. John Wayne zawsze grał Johna Wayne'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones